Köszönetnyilvánítás

Kedves pilisjászfalui Lakótársaink!

Szeretnénk köszönetünket és hálánkat kifejezni azon csendes és háttérben meghúzódó lakótársaink felé, akik az elmúlt hetekben egy-egy kedves, támogató és biztató üzenettel, hívással vagy akár csak egy együttérző pillantással, de kifejezték számunkra véleményüket, biztosítottak minket támogatásukról.

Köszönjük!

Rendkívül sokat jelent ez nekünk!

Éppen ezért szeretnénk Önöknek mindenképpen visszajelzésként elmondani, hogy nem fogunk lemondani és azt a nagyon sok jót, amit ez az év tartogat a számunkra, mind véghez fogjuk vinni!

Nap mint nap azon dolgozunk, hogy jogszerű, törvényes keretek között működjön az Önkormányzat és a Hivatal. A kialakult helyzetben mérlegeljük a lakossági jelzéseket is, legyen az hangos vagy visszafogott, és a szakemberek ajánlásait figyelembe véve fontoljuk meg minden döntésünket.

Nagyon sok a feladat, de a változtatási tilalom ami mától hatályba lép, időt és teret ad a legmegfelelőbb megoldás kidolgozásához.

Kérjük Önöket, ha kérdésük lenne, vagy nem egyértelmű valami, akkor keressenek minket továbbra is bizalommal a megszokott elérhetőségeken. Tudjuk, hogy az internetre bárki bármit kiírhat, az attól még nem lesz feltétlenül igaz.

Mi most is ugyanazok a Pilisjászfaluért tenni akaró csapat vagyunk, akiknek 2019-ben, 2022-ben és 2024-ben is bizalmat szavazott a falu többsége. Pilisjászfalu végre legális keretek közt a fejlődés útján van, ez mindennél többet jelent nekünk.

Hálásan köszönjük Önöknek!

Tisztelettel:

Pilisjászfalu képviselő-testülete