Közösségi faültetés

🌳💚 KÖSZÖNJÜK! 💚🌳

Hálásan köszönjük mindenkinek, aki részt vett a mai közösségi faültetésen!

Jó volt látni, hogy lakosok, családok gyerekekkel együtt, vidám hangulatban dolgoztak Pilisjászfalu zöldebb jövőjéért. 😊

Reggel 9 órától a Vadvirág utcánál, a záportározó környékén közösen elültettünk

🌱 14 db platánfát és

🌱 11 db juharfát.

Ezek közül több fának örökbefogadója is akadt – köszönjük nekik előre is a gondoskodást! 💚

12 órától pedig a Kisiskolánál, a bölcsőde kerítése mellett további

🌱 14 db juharfát ültettünk el.

Igazi közösségi élmény volt – jókedv, összefogás és tenni akarás jellemezte a napot. 💪🌿

Nagyon köszönjük a fák felajánlását az Urr Kert Kft.-nek, a Pilisjászfaluszépítőknek és egy magánszemélynek!

Köszönjük mindenkinek a munkáját, lelkesedését, és hogy együtt tettünk azért, hogy településünk még szebb és élhetőbb legyen!

Vigyázzunk együtt az elültetett fákra! 🌳