![]()
KÖSZÖNJÜK! ![]()
![]()
Hálásan köszönjük mindenkinek, aki részt vett a mai közösségi faültetésen!
Jó volt látni, hogy lakosok, családok gyerekekkel együtt, vidám hangulatban dolgoztak Pilisjászfalu zöldebb jövőjéért. ![]()
Reggel 9 órától a Vadvirág utcánál, a záportározó környékén közösen elültettünk
14 db platánfát és
11 db juharfát.
Ezek közül több fának örökbefogadója is akadt – köszönjük nekik előre is a gondoskodást! ![]()
12 órától pedig a Kisiskolánál, a bölcsőde kerítése mellett további
14 db juharfát ültettünk el.
Igazi közösségi élmény volt – jókedv, összefogás és tenni akarás jellemezte a napot. ![]()
![]()
Nagyon köszönjük a fák felajánlását az Urr Kert Kft.-nek, a Pilisjászfaluszépítőknek és egy magánszemélynek!
Köszönjük mindenkinek a munkáját, lelkesedését, és hogy együtt tettünk azért, hogy településünk még szebb és élhetőbb legyen!
Vigyázzunk együtt az elültetett fákra! 🌳










